Firma PL

FIRMA PL

Polskie firmy - wspieramy polski biznes! Dodaj swoją stronę do naszego katalogu stron firmowych! To dzięki niemu wiele osób dotrze do Twojej oferty!

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

727 770 880

Jeżeli pragniesz zapewnić dziecku rozrywkę na najważniejszym poziomie, a równolegle stymulować jego rozwój, postaw na wizytę w SmartKidsPlanet. Jest to miejsce, w jakim doskonale poczują się zarówno małe dzieci - do trzeciego roku życia - jak i te znacznie starsze. Coś dla siebie odnajdą nawet dziesięciolatki.
Jak Centrum Mądrej Zabawy wpływa na dzieci?
Atrakcje dla dzieci w tym miejscu są dobrane tak, aby nie jedynie dostarczały radości, jakkolwiek również korzystnie wpływały na rozwój dzieci. Zadbaliśmy o to, aby SmartKidsPlanet stymulowało wyobraźnię i kreatywność milusińskich. To miejsce, w którym rozwijane są też umiejętności motoryczne. Co istotne, w SmartKidsPlanet dzieci mają okazję bawić się z innymi, co nadzwyczaj korzystnie wpływa na ich rozwój społeczny.

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet

https://smartkidsplanet.pl
Żelazna 51/53 (Fabryka Norblina), 00-841 Warszawa
Tel. 727 770 880
e-mail:
NIP:
REGON:

https://smartkidsplanet.pl: Centrum Mądrej Zabawy

Centrum Mądrej Zabawy Smart Kids Planet
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.