Firma PL

FIRMA PL

Polskie firmy - wspieramy polski biznes! Dodaj swoją stronę do naszego katalogu stron firmowych! To dzięki niemu wiele osób dotrze do Twojej oferty!

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

+48725789289

Firma Perła Serwis zajmuje się wysokociśnieniowym myciem różnorakich powierzchni. Pracujemy z fachowcami na specjalistycznych, przemysłowych sprzętach. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie się. Staramy się Państwu pomóc w każdej sytuacji i z każdą trudną plamą. Lata doświadczenia oraz odpowiednia myjka ciśnieniowa pozwalają nam wykonać usługę mycia ciśnieniowego jedynie przy użyciu gorącej wody i wysokiego ciśnienia. Tak jest w przypadku mycia kostki brukowej, na której znajdują się mchy czy glony.
Dużo trudniej jest przy ciężkich zabrudzeniach jakimi są plamy po ropie, smarach oleju, rdzy czy materiałach budowlanych. W takich przypadkach wyłącznie woda o temperaturze 100% oraz ciśnienie 330 bar nie poradzą sobie i konieczne będzie zastosowanie w takich miejscach odpowiednich środków czyszczących. Stawiamy wyłącznie na ekologiczne środki, gdyż szkodliwa chemii w ogrodzie mogłaby doprowadzić do zniszczenia większości roślin. Zdobywana przez lata wiedza pozwoli nam na fachową poradę w zakresie mycia ciśnieniowego.
Po latach nasza elewacja może już nie wyglądać jak wcześniej, pokrywają ją glony, mchy oraz porosty. W takim przypadku warto sięgnąć po poradę specjalisty i zadzwonić po fachowca, który doradzi w jaki sposób wyczyścić elewacje by wyglądała jak nowa. Warto odświeżać elewację czy dachy, aby nie doprowadzić do pokrycia ich powierzchni dużą ilością zabrudzeń komunikacyjnych czy atmosferycznych.
Oferujemy usługi mycia ciśnieniowego na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego.

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/
Akacjowa 7, 55-095 Długołęka
Tel. +48725789289
e-mail: [email protected]
NIP: 8961426402
REGON: 385465137

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/

OFERTA MYCIA CIŚNIENIOWEGO
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.