Firma PL

FIRMA PL

Polskie firmy - wspieramy polski biznes! Dodaj swoją stronę do naszego katalogu stron firmowych! To dzięki niemu wiele osób dotrze do Twojej oferty!

Wynajem kamperów premium Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada oferuje świetnej klasy kampery firmy Laika o małym przebiegu i największej przydatności. Wypożyczenie kampera jest strzałem w dziesiątkę na zagraniczny wyjazd.Kampery są bardzo dobrze przystosowane dla pary lub kilku osób. Profesjonalna wypożyczalnia kamperów Łódź gwarantuje wysoką jakość i zadowolenie podczas wojaży. Pojazdy możesz wypożyczyć w kilku największych punktach w Polsce – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Oferowane kampery mają całoroczne ogrzewanie oraz klimę z funkcją grzania. Z pomieszczeń użytkowych można wymienić mini sypialnie z materacami, kabinę prysznicową i toaletę, część dzienną z aneksem kuchennym i blatem przeznaczonym do posiłków. W kuchni znajdują się m.in.: blat roboczy, okno kuchenne, szuflady z cichym domykaniem, lodówka i metalowy zlew. Kamper wyposażony jest w: tempomat, kamerę cofania, czujnik czadu, podgrzewane lusterka, markizę zewnętrzną oraz przestronny garaż.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

Wynajem kamperów premium Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: [email protected]
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wynajem kamperów premium

Wynajem kamperów premium Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.