Firma PL

FIRMA PL

Polskie firmy - wspieramy polski biznes! Dodaj swoją stronę do naszego katalogu stron firmowych! To dzięki niemu wiele osób dotrze do Twojej oferty!

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

512 115 051

Tani notariusz Jelenia Góra to renomowana gabinet notarialna, która od chwili lat świadczy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych notariuszy, z pełnym zaangażowaniem a profesjonalizmem, służy pomocą w każdej kwestii. Kancelaria Notarialna Jelenia Góra oferuje pełną gamę usług notarialnych. Notariusze specjalizują się w czynnościach notarialnych, takich jak: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, zaświadczeń a protokołów. Zapewniają plus pełną prawa ręka w zakresie przygotowania dokumentów natomiast ich weryfikacji, zgodnie spośród obowiązującymi przepisami prawa. Wśród usług Kancelarii Notarialnej Jelenia Góra wskazane jest podmienić Sporządzanie aktów notarialnych. Notariusze przygotowują zaś sporządzają wszelkiego rodzaju akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy przedwstępnej, umowy dzierżawy, umowy najmu, testamenty, pełnomocnictwa, spółki osobowe, spółki kapitałowe natomiast sporo innych. Odpisy, poświadczenia a zaświadczenia - Notariusze sporządzają odpisy spośród dokumentów, poświadczają ich adekwatność z oryginałem natomiast wystawiają zaświadczenia o stanie cywilnym, o tym, że osoba fizyczna nie figuruje w ewidencji dłużników niewypłacalnych, o tym, że dany materia nie jest obciążony hipoteką.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

https://notariuszejeleniagora.pl/
Al. Wojska Polskiego 32/12, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 512 115 051
e-mail: [email protected]
NIP: 6912186109
REGON: 021883641

https://notariuszejeleniagora.pl/: Tani notariusz Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.