Firma PL

FIRMA PL

Polskie firmy - wspieramy polski biznes! Dodaj swoją stronę do naszego katalogu stron firmowych! To dzięki niemu wiele osób dotrze do Twojej oferty!

Blachy trudnościeralne STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest polecanym przedsiębiorstwem ukierunkowanym na sprzedaż lemieszy z wytrzymałej stali Hardox. Firma znajduje się na rynku od kilkunastu lat i ciągle zachowuje nadzwyczajną jakość świadczonych usług. Najważniejszy produkt firmy to lemiesze. To niesłychanie odporne na zniszczenia i zgniecenia części np. do maszyn. Lemiesze najczęściej możemy spotkać na zwieńczeniu części pracującej z urobkiem. Firma STAL-HURT posiada w swojej ofercie lemiesze z blachy trudnościeralnej do mieszarek, które zazwyczaj wykorzystywane są do budowy dróg. Części do maszyn, które sprzedajemy są nadzwyczajnej odporności. Są bardzo dobrze oceniane przez użytkowników: koparek, ładowarek, spychaczy i pozostałych maszyn. Części do maszyn, które są odporne na uszkodzenia pozwalają zapobiec awariom i wykonywać inwestycję bez zbędnych opóźnień.

Blachy trudnościeralne STAL-HURT

Blachy trudnościeralne STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Lemiesze

Blachy trudnościeralne STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.