Firma PL

FIRMA PL

Polskie firmy - wspieramy polski biznes! Dodaj swoją stronę do naszego katalogu stron firmowych! To dzięki niemu wiele osób dotrze do Twojej oferty!

Saraswati - księgowa we Wrocławiu

730 090 850

Biuro rachunkowe idealne dla spółek. W ofercie mamy profesjonalną obsługę księgową. Wspomagamy firmy w rozliczaniu z opłat należnych instytucjom fiskalnym. Jako biuro księgowe dbamy od podstaw o finanse oraz sprawy kadrowe. Księgowa Wrocław z działu rachunkowości oferuje przede wszystkim takie usługi jak realizacja obowiązków w zakresie JPK, prowadzenie dokumentacji dla potrzeb rozliczeń z tytułu podatku VAT oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych NIP. Świadczymy również usługi związane z częścią kadrowo-płacową firmy i oferujemy usługi takie jak obsługa kadrowo - płacowa podmiotów gospodarczych oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych. Księgowe zajmują się przede wszystkim finansową obsługą pojedynczych klientów oraz dużych zakładów.

Saraswati - księgowa we Wrocławiu

Saraswati - księgowa we Wrocławiu

https://saraswati.pl/
ul. Bystrzycka 24 lok. 5, 54-215 Wrocław
Tel. 730 090 850
e-mail:
NIP:
REGON:

https://saraswati.pl/: Biuro rachunkowe Wrocław

Saraswati - księgowa we Wrocławiu
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.