Firma PL

FIRMA PL

Polskie firmy - wspieramy polski biznes! Dodaj swoją stronę do naszego katalogu stron firmowych! To dzięki niemu wiele osób dotrze do Twojej oferty!

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

503 111 099

Wypożyczalnia Maxcar posiada zróżnicowany wariant pojazdów, udostępniony zarówno do wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego, w zależności od naszych potrzeb. Co nas wyróżnia na rynku: stan techniczny w jakim znajdują się pojazdy, wszystkie sprawy ubezpieczeniowe, wymagania dotyczące odpowiedniego doświadczenia „za kółkiem”, ceny przedstawianej oferty. Czy planujesz wczasy w kraju, czy też masz niespodziewaną awarię, powinieneś znać ofertę najbliższej wypożyczalni samochodów. Najistotniejszą zaletą wynikającą z wypożyczenia samochodu jest swoboda podczas poruszania się. Jest to korzystne rozwiązanie szczególnie w przypadku nadmienionych na wstępie wakacji. W naszej ofercie jest także – wypożyczalnia samochodów Szklarska Poręba. Masz działalność gospodarczą? W ofercie mamy również samochody - busy. W wypadku gdy potrzeba Ci auta „na już” wypożyczalnia jest najlepszą dla nas opcją. Bez względu na to czy potrzebujesz wynająć pojazd w celu wyjazdu na urlopu, czy też służbowym, pewne jest, że usługa będzie wyświadczona natychmiastowo. Jest to szczególnie ważne w przypadku kiedy jesteśmy zasypani masą zobowiązań, a nasz własny samochód został zniszczony np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Mamy dzięki temu możliwość prędkiego pozyskania pojazdu zastępczego, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl
ul. Złotnicza 14, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 503 111 099
e-mail: [email protected]
NIP:
REGON:

https://www.wypozyczalniamaxcar.pl: Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra

Maxcar - Wypożyczalnia busów w Jeleniej Górze
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.